Pětibojařem roku se stal Martin Vlach

Vzhledem k restrikcím v souvislosti s pandemií Covidu 19 se Výkonný výbor svazu rozhodl zrušit plánovaný slavnostní večer Pětibojař roku. Bylo vytvořeno video, které shrnuje sezonu 2021 a na které se můžete podívat ZDE.

Při této příležitosti bychom rádi jménem našeho oddílu poděkovali všem trenérům a závodníkům za jejich snažení v uplynulém roce a pogratulovali těm, kterým se dařilo úspěšně reprezentovat náš oddíl či dokonce Českou republiku. Jejich výčet není zrovna krátký, což něco vypovídá o síle oddílu moderního pětiboje Tělovýchovné jednoty Dukla Praha:

Bauer Jiří
Bunganič Matěj
Fernandes Alexandra
Hartmanová Barbora
Hartmanová Kateřina
Hartmanová Tereza
Hauptmann Marek
Honová Markéta
Hlaváčková Lucie
Houška Filip
Chalupníková Aranka
Chlaňová Anna Sophia
Chlaňová Karolína
Ječný Adam
Jechová Eliška
Josková Anna
Josková Klára
Kindl David
Klíma Matyáš
Klinerová Emma
Kroftová Erna
Maleček Jakub
Malý Karel
Mrázková Štěpánka
Ohrablová Stella
Paták David
Pecánek Radim
Petránková Klára
Poláková Pavlína
Rajnoch Barbora
Roubíčková Anna
Sedlmeier Kryštof
Sedlmeier Vojtěch
Svěchota Ondřej
Šatavová Kristýna
Štefečková Ema
Štegman Matyáš
Štegmanová Mariana
Švarc Kryštof
Trojanová Kristýna
Vybíralová Anna