Partneři

Arena Jech – specializovaný e-shop plaveckým zbožím.
Členové oddílu mají 10% slevu při předložení průkazky člena oddílu, v případě nákupu na e-shopu kontaktujte D. Kašpara – členům oddílu bude sděleno heslo pro získání slevy.

Top4running – e-shop s běžeckým vybavením.
Členové oddílu mají 30% slevu na zboží značek: Nike, Adidas, Salomon, UA, Oakley, Mizuno, Saucony, Asics. Kontaktujte D. Kašpara – členům oddílu bude sděleno heslo pro získání slevy.

LBS Sport – obchod specializovaný na běžecké lyžování a cyklistiku.
Členové oddílu mají 20% slevu při předložení průkazky člena oddílu.

Magistrát hlavního města Prahy dlouhodobě podporuje námi pořádané závody formou grantů. Prostřednictvím svazu jde z MHMP významná částka také na platy trenérů.

Městská část Praha 8 podporuje naše detašované pracoviště na Šutce formou dotací na nájem bazénu již od jeho zřízení v roce 2014.

Městská část Praha 6 podporuje dlouhodobě jak celoroční činnost Tělovýchovné jednoty, tak jednotlivé aktivity našeho oddílu formou dotací a grantů, zejména organizaci soutěží.

Friesovy boudy – se nacházejí ve střední části Krkonoš mezi středisky Špindlerův mlýn a Pec pod Sněžkou. Členové oddílu mají 5% slevu na ubytování v boudě Matouš po předložení průkazky člena oddílu.

ŠermCZ – Eshop s šermířským vybavením. Zvýhodněné nabídky pro členy oddílu se pravidelně obměňují, v případě zájmu kontaktujte D. Kašpara