Pro zájemce

Staňte se moderními pětibojaři!

Bydlíte v okolí Prahy 8 a vaše ratolest (4 – 15 let) ráda běhá, plave nebo se chce naučit plavat? Zkuste moderní pětiboj, sport krásný právě svojí všestranností.
Co nabízíme? Plavání v aquacentru Šutka, běh, základy šermu a střelby na tartanovém hřišti ZŠ Burešova. V rámci plaveckých tréninků jsou děti rozděleny do skupin podle úrovně dovedností. S těmi nejmenšími jsou trenéři ve vodě, ti nejstarší plavou na celou padesátku. Naší hlavní snahou je naučit svěřence všechny plavecké styly, obrátky, skoky. Ale hlavně v nich chceme vypěstovat radost z plavání. A totéž platí o atletice. Vše se snažíme dělat herní formou, rozvíjíme rychlost, koordinaci, obratnost. Trenéra se stopkami v ruce a svěřence, který krouží po oválu u nás nehledejte. Naši trenéři jsou většinou sami závodníci, a tak dětem rádi předají své zkušenosti i z dalších disciplín – střelby a šermu.
Cena za období září – prosinec 2023 je 3900,- pokud dítě plave 1x týdně. V případě 2 plaveckých tréninků je to 4700,-. V ceně je zahrnuta i atletická příprava (úterý a čtvrtky 16:00 – 17:00, hřiště ZŠ Burešova a střelba se šermem (pátky 14:30-15:30, tělocvična ZŠ Žernosecká). K tomu, aby dítě mohlo navštěvovat páteční tréninky, je třeba účast alespoň na jedněch závodech.
Pro další informace pište na anna.hartmanova@seznam.cz, případně volejte 605111020.
Pro další informace pište na anna.hartmanova@seznam.cz, případně volejte 605111020.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Zájemce o sportování v našem oddíle na Julisce přijímáme celoročně, pokud to naše kapacita dovolí. Informace Vám podají vedoucí jednotlivých tréninkových skupin nebo vedení oddílu.

Pokud nemá zájemce zvládnuté základy plavání, je lépe nejprve kontaktovat paní Hartmanovou a začít na našem pracovišti na Šutce.

Kategorie:

do jedenácti let – Kristýna Trojanová: trojanova.kri@gmail.com; +420737205778
do patnácti let – Ondřej Rut: ondra@rutt.cz
starší patnácti let – Martin Chyba: martin.chyba@centrum.cz
Šutka – Anna Hartmanová: Anna.hartmanova@seznam.cz
Vedoucí sportovního centra mládeže – Daniel Kašpar: Kaspar.d@seznam.cz  ; 739 206 799