Pro zájemce

Staňte se moderními pětibojaři!

Bydlíte v okolí Prahy 8 a vaše ratolest (4 – 15 let) ráda běhá, plave nebo se chce naučit plavat? Zkuste moderní pětiboj, sport krásný právě svojí všestranností.
Co nabízíme? Plavání v aquacentru Šutka, běh, základy šermu a střelby na tartanovém hřišti ZŠ Burešova. V rámci plaveckých tréninků jsou děti rozděleny do skupin podle úrovně dovedností. S těmi nejmenšími jsou trenéři ve vodě, ti nejstarší plavou na celou padesátku. Naší hlavní snahou je naučit svěřence všechny plavecké styly, obrátky, skoky. Ale hlavně v nich chceme vypěstovat radost z plavání. A totéž platí o atletice. Vše se snažíme dělat herní formou, rozvíjíme rychlost, koordinaci, obratnost. Trenéra se stopkami v ruce a svěřence, který krouží po oválu u nás nehledejte. Naši trenéři jsou většinou sami závodníci, a tak dětem rádi předají své zkušenosti i z dalších disciplín – střelby a šermu.
Kdy trénujeme? Plavání – pondělí 15.30 nebo 16.15, středa 15.00 nebo 15.45, pátek 16.00 nebo 16.45, atletika – úterý 16 – 17, čtvrtek 17 – 18. Cena za pololetí je 3200,- Kč pro děti 2013 a mladší, pro ty starší je to 4000,- Kč.
Pro další informace pište na anna.hartmanova@seznam.cz, případně volejte 605111020.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

Zájemce o sportování v našem oddíle na Julisce přijímáme celoročně, pokud to naše kapacita dovolí. Informace Vám podají vedoucí jednotlivých tréninkových skupin nebo vedení oddílu.

Pokud nemá zájemce zvládnuté základy plavání, je lépe nejprve kontaktovat paní Hartmanovou a začít na našem pracovišti na Šutce.

Kategorie:

do jedenácti let – Karolina Janková: karolinajjankova@gmail.com
do třinácti let – Ondřej Rut: ondra@rutt.cz
do patnácti let – Martin Chyba: martin.chyba@centrum.cz
starší patnácti let – Daniel Kašpar: kaspar.d@seznam.cz
Šutka – Anna Hartmanová: Anna.hartmanova@seznam.cz
Vedoucí sportovního centra mládeže – Daniel Kašpar: Kaspar.d@seznam.cz  ; 739 206 799