Trenéři

Janková Karolina

Karolina je studentkou PedF UK a ve sportovním prostředí se pohybuje od útlého věku, kdy prošla přípravkami několika sportů. Nakonec zůstala u moderního pětiboje, kde je vedoucí přípravky dětí do deseti let. Věnuje se také kurzům plavání pro ZŠ a MŠ. Ve volném čase trénuje sportovní šerm, ve kterém je dvojnásobnou účastnicí ME. Součástí trenérského týmu je od roku 2013.

Rut Ondřej

Ondra je studentem FTVS UK v Praze,  jeho specializací je plavání.
Od loňského roku vede rovněž přípravku moderního pětiboje. Sportu se věnuje odmalička a miluje především triatlon, kterému se stále jako závodník aktivně věnuje.

Kašpar Daniel

Daniel je absolventem FTVS UK, obor Tělesná výchova a sport a programu Českého olympijského výboru Sportovní diplomacie pod patronací Vysoké školy ekonomické v Praze.
V letech 2010 – 2023 byl místopředsedou Českého svazu moderního pětiboje. V roce 2010 se účastnil jako trenér Olympijských her mládeže v Singapuru. Pro oddíl pracuje od roku 2005 jako hospodář a vedoucí Sportovního centra mládeže.
Sám je Akademickým mistrem ČR v šermu kordem, přeborníkem České obce sokolské a mistrem ČR v kategorii veteránů do 40ti let v šermu kordem a šavlí. Jako kordista se účastnil také Světového poháru. Stříbrnou pozici obsadil na MČR ve stříhání ovcí a do desítky nejlepších se dostal i na MČR v tahání vína koštýřem. Ve volném čase se učí japonsky, je ženatý a má dceru Emu.

Kůta Radim

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze se specializací trenérství atletiky. V oddíle působí jako specialista na běžeckou a kondiční přípravu. Školitel trenérů moderního pětiboje. S běžeckou technikou pomáhá jak mládežnickým sportovcům, tak dospělým reprezentantům. Odborně přispívá do článků se sportovní tématikou. Atletice se věnuje 19 let, kde získal řadu zkušeností z vrcholných běžeckých akcí.

Chyba Martin

Martin vystudoval Fakutlu Tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde získal nejvyšší trenérskou licenci ve specializaci atletika. Od roku 2015 se věnuje tréninku mladých moderních pětibojařů v oddíle TJ Dukla Praha. Zajišťuje sportovní přípravu v běžeké, plavecké a střelecké disciplíně. Vedle tréninku moderních pětibojařů se také stará o přípravu atletických reprezentantů. Své zkušenosti nepředává jen svěřencům ale jako školitel i trenérům moderního pětiboje.

Svoboda David

Olympijského vítěze není třeba příliš představovat. Mezi jeho svěřenci na Julisce vyčnívá svými výkony Lucie Hlaváčková.
– absolvent FTVS UK se specializací „Vytrvalostní víceboje“
– starší instruktor sportu v ASC Dukla Praha
– dlouholetý reprezentant ČR v moderním pětiboji
– bývalý předseda komise sportovců ČOV, člen VV ČOV 
– OSVČ reklama / marketing / sportovní činnost
– hobby sportovec

Valentová Klára

Klára je trenérkou naší pětibojařské mládeže od roku 2016.
V mládí se závodně věnovala atletice, basketbalu a jezdectví (parkurovému skákání), ve kterém dosáhla úrovně ST (140cm) a účasti na MČR juniorů.
Modernímu pětiboji se v dospělosti na vrcholné úrovni věnovala 5 let. V roce 2019 zvítězila na Mezinárodním mistrovství Švýcarska a rok předtím se stala mistryní ČR v disciplíně Laser run.
Vystudovala FTVS UK se specializací trenér plavání.
Mimo práce s mladými moderními pětibojaři dále vede skupinové a individuální lekce plavání pro děti i dospělé. Podle svých slov jí práce trenérky moc baví a na každý trénink se velmi těší.

Jak vidno, na stránkách se pracuje…