Trenéři

Janková Karolina

Karolina je studentkou PedF UK a ve sportovním prostředí se pohybuje od útlého věku, kdy prošla přípravkami několika sportů. Nakonec zůstala u moderního pětiboje, kde je vedoucí přípravky dětí do deseti let. Věnuje se také kurzům plavání pro ZŠ a MŠ. Ve volném čase trénuje sportovní šerm, ve kterém je dvojnásobnou účastnicí ME. Součástí trenérského týmu je od roku 2013.

Rut Ondřej

Ondra je studentem FTVS UK v Praze,  jeho specializací je plavání.
Od loňského roku vede rovněž přípravku moderního pětiboje. Sportu se věnuje odmalička a miluje především triatlon, kterému se stále jako závodník aktivně věnuje.

Kašpar Daniel

Daniel je absolventem FTVS UK, obor Tělesná výchova a sport a programu Českého olympijského výboru Sportovní diplomacie pod patronací Vysoké školy ekonomické v Praze.
Od roku 2010 je místopředsedou Českého svazu moderního pětiboje. V roce 2010 se účastnil jako trenér Olympijských her mládeže v Singapuru. Pro oddíl pracuje od roku 2005 jako hospodář a vedoucí Sportovního centra mládeže.
Sám je Akademickým mistrem ČR v šermu kordem, přeborníkem České obce sokolské a mistrem ČR v kategorii veteránů do 40ti let v šermu kordem a šavlí. Jako kordista se účastnil také Světového poháru. Stříbrnou pozici obsadil na MČR ve stříhání ovcí a do desítky nejlepších se dostal i na MČR v tahání vína koštýřem. Ve volném čase se učí japonsky, spolu se ženou Petrou vychovává dceru Emu.


Jirát Martin

Míra je absolventem FTVS UK se zaměřením trenér plavání.
Nadšenec zdravého životního stylu a ucházejícího pohybu trénuje svěřence na Šutce.

Svoboda David

Olympijského vítěze není třeba příliš představovat. Na Julisce vede skupinu tvořenou členy více oddílů.
– absolvent FTVS UK se specializací „Vytrvalostní víceboje“
– starší instruktor sportu v ASC Dukla Praha
– dlouholetý reprezentant ČR v moderním pětiboji
– předseda komise sportovců ČOV, člen VV ČOV  
– OSVČ reklama / marketing / sportovní činnost
– hobby sportovec

 

Jak vidno, na stránkách se pracuje…